Одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Яке присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність, волонтерам та всім тим, хто наближує Перемогу у тилу.

Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту, злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину та кожного з вас!