Запрошуємо на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу (військова кафедра)

Придніпровський Інститут ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом» пропонує для здобувачів вищої освіти, починаючи з 3-го курсу, навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі Факультету підготовки офіцерів запасу Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба та кафедри військової підготовки Сумського державного університету. ТЕРМІН НАВЧАННЯ 2 РОКИ, БЕЗ ВІДРИВУ ВІД ОСНОВНОГО МІСЦЯ НАВЧАННЯ.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу дозволяє здобувачам отримати військове звання молодшого лейтенанта запасу.

Умови вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу та перелік необхідних документів за посиланнями:

http://www.hups.mil.gov.ua/pidgotovka-oficeriv-zapasy/ – факультет підготовки офіцерів запасу Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба

Договір_ХНУПС

Військова кафедра Сумського державного університету

До навчання на військовій кафедрі допускаються слухачі очної  та заочної  форм навчання (чоловіки та жінки), військовослужбовці та особи, що пройшли строкову службу, до 45 років (в особливий період – до 60 років).

Вартість навчання для слухачів набору 2022 року складає 6750 грн. за семестр. Програма військової підготовки розрахована на 4 семестри.

Термін оплати за навчання – можливо щомісячно.

Режим навчання – дистанційний (реєстрація особистого кабінету на сайті військової кафедри, здача іспитів та заліків шляхом дистанційного тестування). У кінці першого навчального року слухачі військової кафедри проходять курс практичної військової підготовки (3 тижні) на базі Сумського державного університету. У кінці другого навчального року для слухачів військової кафедри проводяться військові навчальні збори (1 місяць).

Для осіб, що навчаються на військовій кафедрі Сумського державного університету, які знаходяться на військовій службі за контрактом, термін закінчення дії контракту повинен бути не пізніше червня 2024 року.

Перелік документів, які необхідно надати:

– копія першої та другої сторінки паспорта громадянина України;

– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків) або копія військового квитка;

– копія диплому про вищу освіту та додатку до нього (для громадян, які вже мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра);

– довідка військово-лікарської комісії з відмітками про придатність до військової служби за станом здоров’я (навчання за програмою підготовки офіцерів запасу), яка видається міським (районним) територіальним центром комплектування та соціальної  підтримки (військовим комісаріатом) за місцем перебування на військовому обліку (при тимчасовому перебуванні на військовому обліку за місцем навчання; для жінок за місцем проживання або навчання);

– ксерокопія посвідчення водія (за наявності).

https://kvp.sumdu.edu.ua/joining/ – кафедра військової підготовки Сумського державного університету

Договор_СДУ

Документи для вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу подаються до Придніпровський Інститут ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом».

Телефон для довідок +38 (067) 442-49-32