Відбулося засідання робочої групи ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня. Засідання відбулося в режимі он-лайн на платформі Zoom у форматі дискусії. Під час зустрічі обговорювали зміни у вищій освіті, зокрема зміни у переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Також обговорили сучасний стан підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», продовження формування культури якості як основи конкурентоспроможності випускників.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/image.png)
За результатами обговорення було сформовано план роботи на 2023-2024 навчальний рік та пропозиції щодо проведення спільних науково-практичних заходів для підвищення рівня фахової підготовки здобувачів. Також було вирішено ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня Придніпровського інституту МАУП викласти у другій редакції у зв’язку зі зміною назви спеціальності.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-1.png)
Щиро дякуємо всім учасникам засідання за зустріч та готовність співпрацювати і надалі!