16 липня 2023 року в Україні відзначається День бухгалтера та аудитора – професійне свято спеціалістів бухгалтерського обліку, людей, від яких залежить прийняття управлінських рішень та функціонування компанії чи підприємства.

У більшості країн світу Міжнародний день бухгалтера прийнято відзначати 10 листопада – саме цього дня у 1494 році у Венеції було опубліковано книгу Луки Пачолі “Все про арифметику, геометрію і пропорції”. Проте, на теренах нашої Батьківщини обставини склались інакше.

Історія становлення свята в Україні завдячує собою трьом основним датам та подіям. Саме 16-го липня 1999 року Верховною Радою було прийнято закон України № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Через 5 років, у 2004 році Верховною Радою України було прийнято рішення затвердити день бухгалтера як офіційне свято на державному рівні з метою підняття престижу професії. У 2018 році були внесені певні зміни у концепт цього професійного свята та визначено щорічно святкувати День бухгалтерів та аудиторів 16 липня. 

Міжрегіональна Академія управління персоналом щиро вітає всіх бухгалтерів, аудиторів та тих, хто готує таких спеціалістів!

Бажаємо Вам невичерпних сил, наснаги, міцного здоров’я, кришталевої уважності та стовідсоткового щастя!