21 вересня в Придніпровському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбулася мотиваційна зустріч із ректором ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Гончаренком Михайлом Федоровичем. Зустріч відбулася в змішаному форматі з дотриманням вимог безпеки.
Своє звернення ректор розпочав, згадавши студентів та випускників Академії, які віддали своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
Михайло Федорович побажав студентам частіше спілкуватися з адміністрацією та висловлювати свої побажання, можливості та досягнення.
Після виступу ректора студенти мали змогу поставити питання, які їх цікавлять. Такі зустрічі є дуже корисними не тільки для студентства, а й для ректора, який з перших вуст може почути думку найпрогресивнішої частини суспільства.
Дякуємо ЗСУ! Разом до перемоги!
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8794-scaled.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8759-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8749.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8744-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8756-1-969x1024.jpg)