25 жовтня 2023 року коуч-тренер лічностного росту майстер з ораторської майстерності та комунікацій Віолетта Бегма у межах дисципліни “Академічні студії” провела Тренінг з розвитку soft skills “Team building”.
Основна мета заходу – створення позитивних змін в соціально-психологічних параметрах команди після безпосередньої участі в навчанні, що сприяє ефективній роботі команди в реальних умовах і загальному організаційному розвитку.
Було надзвичайно корисно та цікаво!
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-25_20-43-45-572-1024x768.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-25_20-43-46-357-1024x768.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-25_20-43-47-914-1024x768.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-25_20-43-47-726-1024x768.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-25_20-43-47-512-768x1024.jpg)