17 листопада, після декількох років перерви, проведено конкурс “Студент року – 2023”. Команда студентів Придніпровського інституту “ВНЗ “МАУП” на чолі з Сабіною Білаловою взяла участь у конкурсі, підготувавши цікаві та креативні номери про свою команду, про волонтерську діяльність, про те, як можна надати нове життя старим речам. Але найяскравішим та найніжнішим був номер “Країна нескорених сердець”, в якому наші студенти показали всю біль та трагедію сьогодення. Проте завдяки нескореним серцям світло перемагає темряву і наша країна відроджується.
Дякуємо нашій команді за цікаві та зворушливі номери.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310487560224-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/170031048645794.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310484674860.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310484441066.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310484172024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310483870684.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310483487833.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1700310480226183.jpg)