24 листопада до Придніпровського інституту МАУП завітали представники Молодіжного Парламенту Кременчука, які розповіли по акцію “Святий Миколай – дітям”. Долучитися до якої максимально легко: самостійно придбати солодкий подарунок, задонатити кошти на придбання подарунка або долучитися до команди волонтерів у торгівельних мережах міста.
Долучаємося! Підтримуємо! Допомагаємо!
Разом заради спільної мети!
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-56-07-529-934x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-56-08-687-1024x768.jpg)