21 грудня 2023 року директор Придніпровського інституту ПрАТ «ВНЗ МАУП» Вадим Татарінов зустрівся з колективом для підведення підсумків за минулий рік та формування планів на перспективу.
У своїй доповіді Вадим Вадимович проаналізував роботу інституту за 2023 р. та нагадав з якими викликами стикнувся інститут та вся освітня галузь у зв’язку з війною.
Окремо зупинився на перспективах розвитку інституту та окреслив основні пріоритети, які вплинуть на якість освіти, міжнародну співпрацю, розширення зав’язків з зовнішніми стейкхолдерами тощо.
У підсумковому слові директор подякував колективу за плідну працю та висловив впевненість, що колектив і надалі буде гідно представляти інститут в академічній спільноті України та світу.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-75c4423f1c04bd86e8eb03dd2386eb9e8658ce9950ea73c26eafaae92c39c2b6_e3bd8953765463f9-1024x787.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-3752b697955dd7e6969ee1a2b396847c7fb04af2b4432e9e95029f4324f0384d_2dd78765ad7e575-1024x768.jpg)