Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує всім, хто хоче продовжувати працювати і паралельно отримувати якісну вищу освіту, нову освітню послугу: денну вищу освіту з елементами дистанційної.

На відміну від дуальної освіти, при якій студенти є по факту  прикріпленими до конкретного роботодавця, на підприємстві якого вони проходимуть практичні заняття, денна вища освіта з елементами дистанційною є більш гнучким і зручним варіантом. Така форма навчання забезпечує студентів свободою розпоряджатися власним професійним майбутнім.

Дві екзаменаційно-залікові сесії на рік безпосередньо в аудиторіях Академії – по два тижні, та онлайн (дистанційні) заняття по два дні на тиждень в міжсесійний період.

Впровадження аналогічного досвіду провідних європейських  університетів в рамках національних освітніх стандартів у сфері вищої освіти дозволить Вам здобути денну (стаціонарну) вищу освіту, не покидаючи своєї роботи.

Денно-дистанційна вища освіта, відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», дає студентам право на отримання відстрочки від призову на строкову військову службу та від призову на військову службу під час мобілізації.

Міжрегіональна Академія управління персоналом має досвід надання освітніх послуг у дистанційному режимі вже більше 25 років. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології, досвідченні викладачі Академії і можливість відвідувати аудиторії, лабораторії, майстерні та комп’ютерні класи створять для Вас можливості для отримання якісної вищої освіти в максимально інтенсивному режимі без відриву від Вашої роботи.

Ми розуміємо, наскільки важливо кожному громадянину піднімати економіку України в цей складний період. Але нагадуємо, що необхідно думати ще й про те, як ми відбудовуватимемо країну після Перемоги. Адже для цього потрібні якісні знання, які можна здобути на базі денно-дистанційної вищої освіти в МАУП.

У випадку вибору такої форми здобуття освіти, Ви зможете залишатись на «економічному (виробничому) фронті» захисту нашої країни від агресора та підвищувати Вашу кваліфікацію, опановуючи нову сучасну професію разом із іншими студентами  денної (стаціонарної) форми навчання.

Також здобувачі денно-дистанційної вищої освіти, згідно ПКУ, пп 166.3., мають право на отримання податкової знижки на навчання. Детальніше за посиланням.

Академія пропонує абітурієнтам широкий вибір вкрай затребуваних спеціальностей: від журналістики до психології, від дизайну до кібербезпеки. Повніше ознайомитися зі спеціальностями Ви можете за посиланням.

Окрім цього, МАУП створила для абітурієнтів максимально комфортні умови вступу — із сертифікатами ЗНО/НМТ або без них, в онлайн-режимі. Детальніше читайте за посиланням.

Або завітайте до МАУП на День відкритих дверей, щоб краще поринути в навчальний процес. Реєструйтеся на подію за посиланням: http://od.maup.com.ua/ та отримуйте знижку 20% на навчання.

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до Приймальної комісії за номерами: 

0536) 75-80-00

(067) 758-00-02