У рамках співпраці з Кременчуцькою філією Полтавського обласного центру зайнятості проведено онлайн-семінар за темою «Презентація послуг Державної служби зайнятості».
Провідний фахівець з профорієнтації Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості Андрусенко Наталя ознайомила студентів з основними послугами Державної служби зайнятості та сучасними підходами до їх отримання, а саме з електронними сервісами, єдиним порталом вакансій та сучасними освітніми платформами.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/Знімок-екрана-720-1024x576.png)
Також було надано інформацію щодо актуальних вакансій та інформаційних ресурсів, де вони відображаються в режимі реального часу. Особливу увагу було звернено на переваги офіційного працевлаштування, яке забезпечує соціальні гарантії працюючих.