9 листопада студенти Придніпровського інституту МАУП разом з викладачами взяли участь у лекції з Федеєнком Олегом Андрійовичем, представником Міжнародної антинаркотичної асоціації. У лекції йшлося про програму “12 кроків” для подолання залежностей”. Особливістю такої програми є те, що вона була задумана для лікування залежності від алкоголю, але стала справжнім порятунком і при інших видах залежності. Її унікальність полягає в тому, що вона бореться з адиктивною поведінкою в різних проявах (азартні ігри, психоактивні речовини). Лекція була пізнавальною, корисною та проходила в живій, дискусійній формі.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_13-53-14-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_13-53-03-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_13-52-54-768x1024.jpg)