21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови.
За останні чотири століття Українську мову намагались знищити більше 130 разів. Але ми зберегли своє слово. І через свою рідну мову дали всьому світові зрозуміти, що українці – справді велика нація, зі своєю культурою, своїми звичаями і своєю історією, яка сягає глибокої давнини.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424687467_1639222946912760_5284934997324011223_n-1024x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424857624_1639223013579420_2896212953441790946_n-1024x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424866426_1639223316912723_6262472983686371007_n-1024x1024.jpg)
Сьогодні, коли ворог усіма засобами прагне знищити Україну, ми повинні усвідомити важливість національного самовизначення у тому числі й через мову. Наш обов’язок – добре знати, шанувати і використовувати рідну мову, щоб передати її наступним поколінням.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425425748_1639223136912741_5615292626104801675_n-1024x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425316132_1639223230246065_4652450778414272488_n-1024x1024.jpg)
Закликаємо вивчати українську, говорити нею! Сьогодні підготували для вас топ-5 цитат про рідну мову!
Зі святом!