Scholarship Україна 2024 

В межах соціального проєкту для учнів та студентів вже стартував новий конкурс “Scholarship в Україні 2024”.

У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

 Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

 Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.

 Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку [email protected] для оцінки журі.

 Роботи прийматимуться до  31 квітня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant

 Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.

Контакти: 

Руденко Михайло – організатор та представник грантонадавача. 

Телефон: +380 97 919 14 26 

Пошта: [email protected]