![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_1-1.png)
22 лютого 2024 року у Придніпровському інституті
ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку регіону в умовах сучасних глобальних викликів», в якій взяло участь більше 100 учасників, серед яких провідні науковці, викладачі та здобувачі закладів вищої освіти з різних куточків України та світу.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_2-1.png)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_3.png)
Конференція пройшла в дружній атмосфері, у дусі наукового дискусу. Представлені доповіді на конференцію були цікаві, актуальні та відповідали реаліям сьогодення.
Дякуємо усім учасникам конференції, з надією на подальшу співпрацю. До зустрічі на наступній науковій конференції. Разом до Перемоги!