13 березня 2024 відбувся літературно-мистецький захід “Наш Шевченко”, присвячений 210-й річниці від дня народження поета. Про збереження творчості великого поета розповіла присутнім Комар Л.В., про жіночі долі, яким присвячено досить багато його творів – Поркіна Л.А.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-34-031-791x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-34-439-768x1024.jpg)
Приємно було слухати студентів, які гарно з почуттям, декламували улюблені вірші та уривки з поем Шевченка. Це Лобанов Едуард та Понкратова Настя (спеціальність переклад), Фірсова Катерина (соціальна робота), Подрезан Денис та Іванов Олександр (спеціальність право), Білалова Сабіна (маркетинг).
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-34-846-980x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-35-878-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-36-227-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-36-588-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-36-972-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-37-319-768x1024.jpg)
Цікавою для присутніх була вікторина на знання творчості великого поета, підготовлена Луканською Г.А.
Завершальним акордом зустрічі стала пісня “Реве та стогне Дніпр широкий” у виконанні Національного хору ім. Г. Верьовки.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-37-773-1-768x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-13_14-26-35-345-1-1024x768.jpg)