21 березня 2024 року здобувачі та викладачі кафедри соціальної роботи та мовної підготовки відвідали майстер-клас «Емоційний стрес у роботі соціальних працівників і психологів», який проходив у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_15-01-22-730-1024x576.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_15-02-13-515-1024x576.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_15-02-30-242-1024x576.jpg)
Майстер-клас проводив нідерландський фахівець із соціальної роботи та психології Герман де Моннінк, який поділився способами подолання стресу соціальними працівниками і психологами.