25 квітня 2024 року студенти та викладачі Придніпровського Інституту ВНЗ “МАУП” взяли участь у роботі дискусійного столу, який був організований відділом соціокультурної діяльності Кременчуцької міської публічної бібліотеки. Основною темою дискусії стала стаття бібліотекарки Бахтурової Катерини «Евереттичний Шевченко або Пластичність образу Кобзаря». У ході дискусії розглянули поняття «евереттика» та «екуменізм» у світлі сучасних подій, аналізували духовні погляди Тараса Шевченка. Кожен учасник дискусійного столу мав можливість висловити думки стосовно власного бачення образу Кобзаря в сучасному світі.
Щиро дякуємо організаторам за цікавий, корисний та актуальний захід!
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-4c9478448b270ff5fcbae4443ac34fb6cc75f5f78ffa971ea08fe9fe7999fc65_906fd0c5-1024x681.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-366c43b5af2029a81d0d57e112c7f585740ee73e3b558f2c26e637e91c308b5f_cb2f610a-1024x854.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-13450741c7240cb4901d39ed9fd7dc218477328cd78b092cbf48eedc31d56b15_cc36ac3d-681x1024.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-b0d2723aa565dd687eb3dc1b5174df2546fc5284e51bde68066d8fa4b6fbf3b6_fae57367-1024x681.jpg)