14 травня 2024 р. з метою надання молоді знань та навичок, необхідних для успішного пошуку роботи та кар’єрного розвитку, в межах програми “NeОсвіта” відбулася зустріч зі спеціалістами Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з питань профорієнтації молоді. Студенти Придніпровського інституту МАУП взяли участь у цікавому та актуальному заході, де отримали корисні практичні рекомендації стосовно пошуку роботи в умовах сьогодення.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-145240e19803dadb23fd0f8759e9dc4cfb51b5077b0cefcee916c733c16ffb18_5621ac85-1-1024x771.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-b5c425cb9cb735f7a87907372d30d1c6fa4ffd8743cd87478baf5e9760f49c50_3d5f6f72-1024x771.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-346e9371663dcb94bb5d04573d6f070f5babf967aeb0e8268da3adf75e1dc79c_63aa921a-1024x771.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-ae09681bee79b852c311f23aee16675d3c9e67df7d72e8b720e7e59f7d0f62eb_5b34b948-1-1024x771.jpg)
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-a1231c66e8d32c68b6630b5dee0f4187d71fe542def132a3a20a830efee09bbd_f2e3f06f-1024x771.jpg)