Президент МАУП Ростислав Щокін та Канцлер Університету економіки в Бидгощі пан Філіп Сікора підписали двосторонню міжінституційну угоду про “Навчальну мобільність для студентів і співробітників вищих навчальних закладів між державами-членами ЄС і третіми країнами, асоційованими з Програмою Erasmus+”. Угода передбачає активну роботу по реалізації академічної мобільності для студентів та викладачів обох вищих навчальних закладів з 2022 року по 2028 рік.
![](https://krm.maup.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/img_4089-scaled.jpg)