Низка приємних новин і маленьких перемог ніби готує нас до найголовнішої перемоги всього українського народу. 

Ми щасливі повідомити вам, що Академія посіла перше місце серед приватних ЗВО у цьогорічному, шістнадцятому академічному рейтингу закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2022”. Неймовірно пишаємось, що наукову і викладацьку працю колективу Академії оцінили за заслугами.

Складаючи цьогорічний рейтинг, експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні та світі, яка наразі зазнає серйозних змін у результаті впливу пандемії COVID-2019 і повномасштабного воєнного вторгнення рф. До уваги бралися напрацювання міжнародної Конференції IREG 2020, IREG 2021 та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG.

В цілому до уваги було взято десять показників оцінювання діяльності університетів, серед яких найбільші вагові коефіцієнти мають академічна, науково-видавнича та міжнародна діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів та досягнення закладами 17 цілей сталого розвитку ООН. 

Неймовірно пишаємось, що наукову і викладацьку працю колективу МАУП достойно оцінено, але й розуміємо, що таке лідерство – велика відповідальність. Всіма нашими досягненнями завдячуємо кропіткій праці викладачів Академії, 70% з яких є докторами і кандидатами наук. 

Також нагадуємо, що нещодавно наш заклад увійшов до ТОП-3 серед приватних університетів у щорічному науковому рейтингу ЗВО за показниками Scopus. 

Присутність Академії у визначних освітніх рейтингах надихає нас рухатися вперед, працювати ще завзятіше і надалі піднімати рівень освіти в Україні. 

Все буде МАУП!